Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 23:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0 542 810 30 03

0 542 810 30 03

Hizmet / Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

Yeni alınan sandalyeler oldukca gösterişlidir ve özellikle bir misafiriniz geldiğinde özellikle yemek yerken siz onları en iyi şekilde ağırlamak istersiniz. Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder. Hemen bir bezle silmek istersiniz. Bu işlemi yaptığınızda , yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da , asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.Bazen müşteriler, sandalyeye bir bardak temiz su bile dökülse sandalyenin bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor. Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla sandalyeler silinerek içeri itilen kir, hatta hiç birşey yapılmasa bile oturup kalktıkça sandalyenin yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir. Sandalyeye , bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birleşir ve çamurumsu bir görüntü olarak sandalye yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır. İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır. Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer sandalyelarınız yada sandalyelerinizde kusma, kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrar yıkama veya para iadesi sağlıyoruz.

Sandalye Yıkama Aşamaları

1. Islatma

Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve sandalye yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır. Sandalyenin kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar fırçalanır. Bu sayede sandalyelarınız yada sandalyelerinizdeki kirler kumaştan ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.

3. Vakumlama

Bu Aşama ‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada sandalyedeki kumaşın 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem sandalye temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0 542 810 30 03
  • Gsm: 0 542 810 30 03
  • Fax:
  • Email: teklif@derinmobiltemizlik.com

ETİKETLER